O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

sobota, 15 września 2012

Koniec Lata

Koniec Lata ,koniec wakacji !!!! nie lubię !!!!!!!!! oj nie lubię. Coś tam ostatni zrobiłam, pokończyłam zaczęte ,ale weny BRAK !!! to przez tą nadchodzącą jesień. Trzymajcie się cieplutko!!!!13 komentarzy:

 1. Jej Ty na jednego posta wrzucasz tyle ile ja zrobiłam od początku swojej "twórczości" :):) Kolczyki są świetne, idealnie wykonane, no po prostu widać, że od Ciebie :):)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczne kolczyki a te brązowe zabrałabym od razu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne wzory te zawijaski i kolorki:) naprawdę piękne prace! Życzę dużo weny mino że jesień, na pewno przyjdzie. Ja też czasem mam takie przestoje :)
  dodałam Cię do ulubionych:) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładne mi "weny brak"
  ja bym chciała tak brak weny
  Twoje prace powalają na kolana

  OdpowiedzUsuń
 5. Whenever I see his work, I'm speechless ... Congratulations their jobs are spectacular and all are made with exquisite taste!!!
  Greetings!!!
  Lyra

  OdpowiedzUsuń
 6. kurczę po przeczytaniu tego co napisałaś na prawdę zrobiło mi się przykro, że lato już prawie minęło... ale potem obejrzałam wszystkie zdjęcia i te piękne kolczyki i ich kolory dodały mi energii..:) dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 7. oh my! I LOVE your work! new follower!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję WSZYSTKIM za miłe słowa, od razu lepiej i jesień już nie straszna !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bożesz Ty mój, te turkusy są przepiękne ! :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń