O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

poniedziałek, 21 października 2013

Dwa komplety,dwie bransolety

Oto dwa komplety ,które właśnie skończyłam. Może nie do końca wyszły takie jak planowałam ,ale cóż ...jest jak jest.Chyba bardziej lubię czerwony komplet.Prosta forma ,nie przekombinowana ,miękka czarna skórka-chyba się starzeję. Nie długo skończę kolorowy mix-to chyba się jeszcze nie starzeję.

6 komentarzy:

 1. Oba komplety są wspaniałe, takie wyraziste!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bufff ... They are all awesome!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie propozycje pod każdym względem cudowne! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Przy sutaszu "planowanie" to ryzykowna sprawa, sznurki zawsze lubią zrobić jakiś psikus ;) ale jestem pod wrażeniem obydwu zestawów - piękne i bardzo misterne! :) moim faworytem jest turkusowy :D

  OdpowiedzUsuń