O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

niedziela, 16 marca 2014

Powiew Afryki

Wiosna idzie,słoneczko świeci- mało czasu na pisanie ,szycie. Ciągle zaczynam coś nowego i nie mogę skończyć. Dzisiaj pobawiłam się troszeczkę przy robieniu zdjęć. Słońce czasami za mocno świeciło musiałam czekać aż zajdzie za chmurę. Kolorowa chusta ,ciepłe światło i ... jakby Afryką powiało.


7 komentarzy:

 1. Przecudowne kolory, faktycznie rodem z Afryki :) Zapraszam na wiosenne candy do mnie. To już ostatnie dni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudne kolory i kształty! Uwielbiam wszelkie błękity, szczególnie chabrowe odcienie..
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne kolorki, przyciągają wzrok;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiało, powiało iw pogodzie i u Ciebie:) Wolę to "wianie" u Ciebie! Piękne jak zawsze kolczyki...dla mnie im dłuższe tym lepsze! Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiekne kolory... Każdy kolejny piękniejsze... Podziwiam niezmiennie... Szczególnie za niesamowite łączenie kolorów...

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kolczyki. Osobiście podobają mi isę te z pierwszego i czwartego zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. niesamowite, piękny dobór kolorów

  OdpowiedzUsuń