O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

niedziela, 21 kwietnia 2013

Energetycznie!!!!!!!

Mix kolorów,energii i ...
13 komentarzy:

 1. Cudowne, bardzo energetyzujące i pozytywne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo piękny, kolorowy komplecik!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za szaleństwo i soczystość, wspaniałości:-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał! szaleństwo kolorystyczne! przepiękny zestaw! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super zestawik i połączenie kolorów:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem zwolenniczką łączenia tylu kolorów w jednym , ale ten komplecik wygląda rewelacyjnie! Pięknie wykonana praca i bardzo energetyzująca :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Twoje prace są bardzo piękne, estetycznie wykonane oraz ciekawe formą !!! jestem zachwycona!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne! Bardzo mi się podoba taki nowoczesna forma i świetnie dobrane energetyczne kolory. Podziwiam! Ja nie mam cierpliwości do sutaszu i uważam, że wychodzi mi zbyt mało perfekcyjnie bez porównania...

  OdpowiedzUsuń
 9. powracam do tych zdjec i podziwiam...

  OdpowiedzUsuń
 10. O matko jak się cieszę, że trafiłam na kolejny tak powalający na kolana sutasz! Tworzysz cuda, nie przestawaj. A ja będę od dziś stałą komentującą! :)

  OdpowiedzUsuń