O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

poniedziałek, 5 grudnia 2011Najbliższy weekend spędzę na Targach Rękodzieła w Poznaniu, ostatni miesiąc był pracowity ....!!!. Jak wrócę z Poznania to chyba szybko nie wezmę igły do ręki -muszę od sutaszowania odpocząć. Ciekawa jestem tej imprezy ???!!!!


9 komentarzy:

 1. Nie odkładaj igły ;) I powodzenia na targach :) Trzymam kciuki, choć uważam, że to tylko "formalnosć", bo przecież wiemy wszyscy, że odniesiesz sukces. Rozumiem, że wystawisz swoje Prace?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję!!! i mam nadzieję ,iż wyjazd będzie owocny (cokolwiek to znaczy ).

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem zachwycona! zastanawiam się ile czasu i cierpliwości to wymaga.. mistrzostwo!
  ps. zapraszam do siebie! jestem tu nowa!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu życzę powodzenia - niech wyrywają Ci z rąk te cuda!!!!
  Uściski:-))

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam na Targach dzisiaj :) Widziałam, prześliczne!!!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za tysiące miłych słów,pozdrawiam wszystkich którzy byli na Targach. Mam nadzieje iż będę mogła przyjeżdżać tu co roku .SUPER IMPREZA ,CUDOWNI LUDZIE.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak ja uwielbiam Twojego bloga,Twoje pomysły,te połaczenia kolorów,niesamowitość,tak inspirująca,że aż nie mogę wyjść stąd!Podziwiam wielce ;)

  OdpowiedzUsuń