O mnie

Moje zdjęcie

  Biżuterię robię od kilku lat. Początkowo była to chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, niebanalnego, jednak szybko stało się to moją życiową pasją. Poza tym? Pracuję, mam dom, rodzinę, ogród, kwiaty. Ciągnie mnie do fotografii, czasami myślę,  że chciałabym być psychologiem. Takie są Bliźnięta –totalny przeciąg. Aktualnie wciągnął mnie całkowicie haft sutasz. Jego magia kolorów i nieograniczone możliwości  powodują, iż mam ochotę zostać w tej bajce na dłużej.Próbuje także swoich sił w hafcie koralikowym.

Obserwatorzy

środa, 5 października 2011

Kolczyki sutasz

Posted by Picasa

8 komentarzy:

 1. Aniu są niezwykle oryginalne:-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komplementy, w kwestii wykonania faktycznie się starałam, wzięłam sobie do serca ostatnie uwagi na warsztatach u Ani Jaroszewicz-Suproniuk. Aniu po twoich pochwałach ROSNĘ !!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Aniu, ja również jestem pod wrażeniem dokładności i precyzji wykonania kolczyków.Z przyjemnością będę odwiedzać Pani blog aby podziwiać Pani rękodzieło. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne prace, muszę tu często zaglądać!
  Zapraszam do mnie, m.in. po wyróżnienie :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cieszę się ,że moje prace są na tyle ciekawe ,że warto zaglądać na mojego bloga .BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!. Ktoś mądry kiedyś powiedział -"dzieci trzeba chwalić", dorośli też TO lubią ...oj lubią.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brązowo-turkusowe są przepiękne. Wspaniałe kolory, ożywią jesienna szarość

  OdpowiedzUsuń